Luxusní rodinná rezidence s vnitřním bazénem a velkou zahradou v Neratovicích.

Exkluzivně Vám nabízíme luxusní rodinnou rezidenci v rezidenční části města Neratovice v ulici Ořechová. Vila je výjimečná svým provedením, velikostí domu, velikostí vedlejších objektů a pozemku. Dům má velkorysou dispozici 6+1, 5x koupelna, 4x šatna, vnitřní bazén 10x4,5m s hloubkou 1,5m a saunu. Dům má podlahovou výměrou interiéru 632m2 + 123m2 teras, pozemkem o výměře celkem 2798m2. Kromě hlavní stavby vily je na pozemku umístěna samostatně stojící garáž pro 4 vozy, nad kterou je v podkroví umístěna samostatná bytová jednotka pro hosty případně správce objektů. Dále je na pozemku umístěn samostatný podzemní vinný sklep s částí skladovací a částí pro posezení s krbem.

Dům byl postaven v roce 1998 a v roce 2016 prošel kompletní renovací. Byla vyměněna střešní krytina, dřevěná okna Meranti, vnitřní dýhové dveře, nové zateplení fasády 12 cm a nová fasáda, střecha zateplena 28 cm izolace a celkově prošel dům kompletní modernizací splňující dnešní moderní standardy pro náročné klienty.

Dostupnost:

Dostupnost do Prahy je 20 minut jízdy autem do Holešovic a nákupní centrum Letňany je vzdáleno 15 minut jízdy autem.

Dispozice:

Přízemí domu (398 m2) je tvořeno velkým obývacím pokojem, kuchyní s jídelnou, pracovnou, 2x koupelnou, oddělenou toaletou, 2x šatnou, velkým vnitřním bazénem, saunou se sprchovým koutem a velkou terasou. 1. patro (245 m2) se nachází 4 ložnice, 3 koupelny, 2 šatny a 4 terasy. 2. patro (60 m2) je velký zateplený nevyužitý prostor. Suterén domu (112 m2), jsou technické místnost prádelna, úložné prostory a velká kotelna. Samostatná garáž v přízemí pro čtyři vozy (80 m2) - 2x vjezdová vrata Podkrovní prostor nad garáží (60 m2) – samostatná bytová jednotka Vinný podzemní sklep se skladovací místností a místností pro posezení s krbem. Zahrada 2270 m2

Vybavení:

K vybavení domu patří keramické podlahy a dřevěné podlahy, které budou dokončeny na přání zákazníka, Podlahové vytápění – nové vrty pro tepelná čerpadla, ve spojení s dvěma tepelnými čerpadly IVT, dřevěná okna Meranti a dýhové vnitřní dveře, kuchyně bude dodána na základě požadavků klienta a v ceně je zahrnuta v ceně cca 800.000,- Kč, EZS a centrální vysavač. Dům má střechu z tašky Beton Press. Dále je zde vrtaná studna. Zahrada je založena architektem s automatickou závlahou. Drobné dodělávky v domě budou dokončeny na přání klienta a veškeré dodělávky jsou zahrnuty v ceně vč. kuchyňské linky.

Informace o ceně u realitního makléře

Interiér domu 632 m2
Interiér garáže a bytové jednotky nad garáží 150 m2
Zastavěná plocha domu 431 m2
Zastavěná plocha samostatné garáže 97 m2
Pozemek 2798 m2
Z toho zahrada 2270 m2
Parkování Garáž pro 4 vozy
Sklep Ano
PENB B

   

www.crs.as